Startuje Superstary.pl

Jeśli trafiłeś na stronę superstary.pl to najprawdopodobniej albo właśnie dowiedziałeś się, że zostaniesz ojcem, albo już nim jesteś. Nasz portal powstał właśnie z myślą o Was, drodzy ojcowie i przyszli tatusiowie.

Postać z logo superstaryIdea naszego portalu zrodziła się w wyniku rozmów z mężczyznami, którzy stając przed największym wyzwaniem życia wertowali sieć w poszukiwaniu informacji i bardzo często trafiali na strony kierowane głównie do kobiet. Dlatego chcemy, by superstary.pl był miejscem, gdzie dominować będzie męski punkt widzenia. Oto, co u nas znajdziecie.

Właśnie się dowiedziałem

Ta wiadomość była dla Ciebie mniej, lub bardziej niespodziewana. Teraz zacząłeś się zastanawiać, co dalej. Spokojnie. Dobrze trafiłeś. Oprócz bieżących artykułów przeznaczonych dla przyszłych i obecnych ojców, właśnie z myślą o „nowicjuszach” stworzyliśmy kategorie „Będę ojcem”, „9 miesięcy” i „Imiona”. Tam znajdziesz podstawowe informacje, które pozwolą Ci łagodne znieść ten „pierwszy szok”, dowiesz się co czeka Ciebie i Partnerkę w najbliższych miesiącach. Więcej tematów znajdziesz natomiast w poszczególnych działach. A na koniec, żeby się odprężyć będziesz mógł pomyśleć nad imieniem dla oczekiwanej Pociechy.

Jestem ojcem

Drogi Tato, nie mogłeś lepiej trafić. Na superstary.pl znajdziesz mnóstwo informacji dotyczących samego ojcostwa, prawa, zdrowia (nie tylko dziecka, ale i Twojego), a także pomysły na wspólne spędzanie czasu z dziećmi i całą rodziną. Nie brakuje także działu „Gadżety” – tak bliskiego sercu każdego mężczyzny. Postaramy się także, byś się uśmiechnął – dział „Humor” oraz zdobył trochę informacji, którymi będziesz mógł zaimponować swoim pociechom – to w dziale „Ciekawostki”.

Interaktywna społeczność

Przyszli i obecni Tatusiowie. Pragniemy Was także zachęcić do współtworzenia portalu superstary.pl. Chcemy, by nasze łamy nie były tylko „czytelnią”, ale miejscem ożywionej dyskusji, gdzie będziecie się wzajemnie dzielić swoimi doświadczeniami, a także proponować tematy, którymi – Waszym zdaniem – powinniśmy się zająć. Dlatego pod każdym artykułem możecie zamieszczać komentarze, możecie także dołączyć do nas na Facebooku. Do Waszej dyspozycji oddajemy również dział „Kontakt”, dzięki któremu będziecie mogli do nas pisać. Zarejestrowani użytkownicy będą otrzymywać newslettery z nowościami, jakie pojawią się na naszych stronach.

 

 

Komentarze

Notice: Undefined index: darkSite in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 75 Notice: Undefined index: includeFbJs in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 41
Notice: Undefined index: displayTitle in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 50 Notice: Undefined index: publishToWall in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 169 Notice: Undefined index: darkSite in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 178 Notice: Undefined index: v1plusv2 in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 194
Notice: Undefined index: hideWpComments in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 58 Notice: Korzystanie z Motyw nieposiadający comments.php uznawane jest za przestarzałe od wersji 3.0! Nie istnieje żadna alternatywa. Proszę zawrzeć w motywie szablon comments.php. in /home/supersta/public_html/wp-includes/functions.php on line 2920

Dodaj komentarz