Pomysł na Dzień Kobiet

Dzień KobietNiektóre kobiety twierdzą, że nie przywiązują wagi do 8 marca. Spróbujcie jednak tego dnia nie złożyć im życzeń lub nie wręczyć drobnego upominku, by przekonać się co znaczy ciemna strona kobiecego charakteru. Warto więc odpowiednio wcześnie przygotować się do Dnia Kobiet, zaskoczyć swoją partnerkę i usłyszeć „ależ kochanie, nie musiałeś”. Spróbujcie wczuć się w ich rolę i sprawcie im tego dnia przyjemność. Oto kilka naszych propozycji.


Kosmetyki
Mogą o nich rozmawiać godzinami i zawsze mają ich za mało. Jeżeli jednak zdecydujemy się na tego typu upominek, musimy doskonale wiedzieć, co może się spodobać naszej ukochanej. Czasami lepiej skonsultować to z jej przyjaciółką, niż kupić krem niedostosowany do jej cery lub perfumy, których zapachu nie znosi. Uwaga – nigdy nie kupujcie swojej partnerce kremu na zmarszczki … :)

Kwiaty
Kobiety je uwielbiają i nieważne, czy będą to nieśmiertelne i od zawsze kojarzące się z tym świętem goździki, czy bukiet pięknych róż. Ważne, żeby były naturalne i pachnące. Lepiej już bowiem nie dawać nic, niż z okazji jej święta wręczyć kobiecie sztuczne kwiaty.

Przygotuj romantyczną kolację przy świecach
Klasyk, który zawsze się sprawdza. Im więcej wysiłku włożysz w przygotowanie tego wieczoru, tym bardziej będzie Ci to wynagrodzone.

Posprzątaj mieszkanie
To najtańszy sposób, by sprawić jej przyjemność. Po prostu odkurz dywany, pościeraj kurze, zrób pranie i umyj naczynia, a Twoja partnerka z pewnością to doceni. Szczególnie, gdy na co dzień nie jesteś mistrzem w domowych obowiązkach.

Zajmij się dziećmi
Zaopiekuj się latoroślami, dzięki czemu będzie mogła wyjść z koleżankami na babski wieczór, albo „sprzedaj je” dziadkom lub opiekunce i wyskoczcie razem do kina, teatru lub restauracji.

Odrobina relaksu
Zafunduj jej wizytę w SPA lub w salonie masażu i spraw, aby przez chwilę się odprężyła, zapomniała o codziennych troskach i poczuła się damą, a nie tylko matką i żoną. Twoja ukochana z pewnością doceni taki gest i odwdzięczy się Tobie przy okazji Dnia Mężczyzny (10 marca) lub Dnia Chłopaka (30 września)

Komentarze

Notice: Undefined index: darkSite in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 75 Notice: Undefined index: includeFbJs in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 41
Notice: Undefined index: displayTitle in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 50 Notice: Undefined index: publishToWall in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 169 Notice: Undefined index: darkSite in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 178 Notice: Undefined index: v1plusv2 in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 194
Notice: Undefined index: hideWpComments in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 58 Notice: Korzystanie z Motyw nieposiadający comments.php uznawane jest za przestarzałe od wersji 3.0! Nie istnieje żadna alternatywa. Proszę zawrzeć w motywie szablon comments.php. in /home/supersta/public_html/wp-includes/functions.php on line 2920

Dodaj komentarz