Ojcowie z kreskówek

Tato to częsta postać w bajkach i filmach animowanych. Oczywiście nie zawsze jest to Superstary, ale najczęściej jest to postać charakterystyczna i zapadająca w pamięć. Warto zatem zwrócić uwagę na animowanych ojców, bo oni również w pewnym stopniu kształtują u dzieci nasz wizerunek. Proponujemy więc krótki przegląd tatuśków z kreskówek.

Peter Löwenbräu Griffin:
„Głowa rodziny” czyli „Family Guy”, niezbyt rozgarnięty miłośnik piwa, telewizji oraz zespołu Kiss, który mimo wszystko budzi sporą sympatię fanów serialu dla nieco starszych widzów.
Peter Griffin

Homer Simpson:
Ten łysawy ojciec trójki dzieci swojego czasu zajął drugie miejsce na liście najbardziej popularnych postaci animowanych, oddając zwycięstwo jedynie królikowi Bugsowi. Ale czy to do czegoś zobowiązuje?
Homer Simpson

Fred Flinston:
Po ciężkiej pracy w kamieniołomach marzy o partyjce kręgli z przyjaciółmi oraz wielkim steku z mamuta, ale chętnie znajduje czas również dla swojej ukochanej córeczki Pebbles. Mimo, że nie należy do najinteligentniejszych ojców na świecie, ona odwzajemnia jego uczucia.
Fred Flinstone

George Jetson:
Ma w życiu ogromnego pecha, ale mimo to może się pochwalić udaną rodzinką i dwójką dzieci, które nie są najprostsze w wychowaniu ale… nikt nie mówił, że będzie łatwo.
George Jetson

Shrek:
Zielony i niezbyt wyględny ogr na pierwszy rzut oka średnio nadaje się na ojca, ale – jak się okazuje – całkiem nieźle spełnia się w tej roli. Podobnie zresztą jak jego przyjaciel Osioł, który również dorobił się sporej gromadki.
Shrek

Rumcajs:
Mimo, że większość czasu zajmuje mu walka z Księciem Panem oraz Księżną Panią, sporo uwagi poświęca swojemu synowi Cypiskowi, który, tak jak tatuś, w przyszłości zamierza zostać „dobrym” rozbójnikiem
Rumcajs

Tata Krowy i Kurczaka:
Wyraz twarzy tego ojca nie mówi nic, bo jeszcze nikt go nie widział. Zawsze kadrowany od pasa w dół, w swoich ulubionych, zielonych spodniach i kapciach w kształcie krokodyli. Jest tatą krowy i kurczaka uwielbiających wołowinę, więc na pierwszy rzut oka nie stanowią oni normalnej rodzinki, ale najważniejsze, że się kochają.
Krowa i Kurczak z tatą

Niestety nie stworzono jeszcze bajki, której głównym bohaterem jest Superstary, więc musimy bazować na już wymyślonych, animowanych postaciach. Zatem który z kreskówkowych ojców jest Wam najbliższy?

Komentarze

Notice: Undefined index: darkSite in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 75 Notice: Undefined index: includeFbJs in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 41
Notice: Undefined index: displayTitle in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 50 Notice: Undefined index: publishToWall in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 169 Notice: Undefined index: darkSite in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 178 Notice: Undefined index: v1plusv2 in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 194
Notice: Undefined index: hideWpComments in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 58 Notice: Korzystanie z Motyw nieposiadający comments.php uznawane jest za przestarzałe od wersji 3.0! Nie istnieje żadna alternatywa. Proszę zawrzeć w motywie szablon comments.php. in /home/supersta/public_html/wp-includes/functions.php on line 2920

Dodaj komentarz