Nietypowy Mikołaj

Mikołaj kojarzy się nam przede wszystkim ze starszym panem w czerwonym kubraczku z siwą brodą i pokaźnym brzuszkiem. Okazuje się jednak, że można nieco zmienić ten image. W sklepie internetowym partybox.pl znaleźliśmy stroje bardziej lub mniej odbiegające od jego „klasycznego” wizerunku.

Na początek ogolony i elegancki Mikołaj bez brzucha. Prędzej niż dzieciom może się spodobać ich mamom:)

Strój Mikołaj Elegant

Oto Mikołaj tajemniczy, również bez brody, ale przynajmniej dzieci nie mają za co pociągnąć i dużo trudniej będzie im odgadnąć, kto kryje się pod maską.

Strój Mikołaj Second Skin

Kolejny tajemniczy Mikołaj, i to bardzo. Chyba ktoś się nie przygotował i zapomniał oczyścić z sadzy komin przed jego wizytą.

Strój Mikołaj Second Skin czarny

Ten Mikołaj widocznie ma już dosyć swojego wizerunku uśmiechniętego starszego pana i postanowił popłynąć. Nie ma co spodziewać się do niego prezentów.

Strój Bad Santa

Sensowne ogarnięcie akcji Gwiazdka wymaga nadprzyrodzonych mocy, więc Mikołaj może spokojnie zostać jednym z superbohaterów. Czekamy tylko na komiksy i filmy z Super Santą w roli głównej.

Strój Super Santa

Kolejny Super Santa. Tym razem z tradycyjnym brzuszkiem. Podobno to on dodaje mu sił.

Strój Super Santa z brzuchem

Na koniec Mikołaj w bardzo nietypowym stroju, który trzyma tylko na wyjątkowe okazje.

Strój sexy Mikołaj

Jeżeli więc znudził się Wam „standardowy” strój Mikołaja, jest jakaś alternatywa. Który z tych Mikołajów podoba Wam się najbardziej?

Komentarze

Dodaj komentarz