Nietypowy Mikołaj

Mikołaj kojarzy się nam przede wszystkim ze starszym panem w czerwonym kubraczku z siwą brodą i pokaźnym brzuszkiem. Okazuje się jednak, że można nieco zmienić ten image. W sklepie internetowym partybox.pl znaleźliśmy stroje bardziej lub mniej odbiegające od jego „klasycznego” wizerunku.

Na początek ogolony i elegancki Mikołaj bez brzucha. Prędzej niż dzieciom może się spodobać ich mamom:)

Strój Mikołaj Elegant

Oto Mikołaj tajemniczy, również bez brody, ale przynajmniej dzieci nie mają za co pociągnąć i dużo trudniej będzie im odgadnąć, kto kryje się pod maską.

Strój Mikołaj Second Skin

Kolejny tajemniczy Mikołaj, i to bardzo. Chyba ktoś się nie przygotował i zapomniał oczyścić z sadzy komin przed jego wizytą.

Strój Mikołaj Second Skin czarny

Ten Mikołaj widocznie ma już dosyć swojego wizerunku uśmiechniętego starszego pana i postanowił popłynąć. Nie ma co spodziewać się do niego prezentów.

Strój Bad Santa

Sensowne ogarnięcie akcji Gwiazdka wymaga nadprzyrodzonych mocy, więc Mikołaj może spokojnie zostać jednym z superbohaterów. Czekamy tylko na komiksy i filmy z Super Santą w roli głównej.

Strój Super Santa

Kolejny Super Santa. Tym razem z tradycyjnym brzuszkiem. Podobno to on dodaje mu sił.

Strój Super Santa z brzuchem

Na koniec Mikołaj w bardzo nietypowym stroju, który trzyma tylko na wyjątkowe okazje.

Strój sexy Mikołaj

Jeżeli więc znudził się Wam „standardowy” strój Mikołaja, jest jakaś alternatywa. Który z tych Mikołajów podoba Wam się najbardziej?

Komentarze

Notice: Undefined index: darkSite in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 75 Notice: Undefined index: includeFbJs in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 41
Notice: Undefined index: displayTitle in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 50 Notice: Undefined index: publishToWall in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 169 Notice: Undefined index: darkSite in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 178 Notice: Undefined index: v1plusv2 in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 194
Notice: Undefined index: hideWpComments in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 58 Notice: Korzystanie z Motyw nieposiadający comments.php uznawane jest za przestarzałe od wersji 3.0! Nie istnieje żadna alternatywa. Proszę zawrzeć w motywie szablon comments.php. in /home/supersta/public_html/wp-includes/functions.php on line 2920

Dodaj komentarz