Nietypowy masażer głowy

Przyrząd do masażu głowyKochanie, boli mnie głowa, zrób mi masaż! Z tymi słowami związane są dwa pewniki. Pierwszy, że każdy z nas słyszy je w miarę regularnie i drugi, że negatywna odpowiedź na tak sformułowaną sugestię ukochanej obarczona jest dużym stopniem ryzyka. Jednak o ile sam fakt wykonania tej czynności nie podlega dyskusji, o tyle sposób w jaki to zrobimy już tak. Superstary znalazł gadżet, który to ułatwi – masażer głowy.

Na pierwszy rzut oka przyrząd wygląda jak wielka ubijaczka do jajek. Może dlatego większość osób, które go widzą w ogóle nie myśli o masażu. Jednak nie o wygląd tu chodzi lecz o działanie. Masażer pobudza receptory, o których istnieniu nie mieliście pojęcia i (a propos tej części ciała) do głowy by Wam nie przyszło, że ich stymulowanie może być aż tak przyjemne. Z doświadczeń przeprowadzonych na ekipie Superstarego i dużej grupie znajomych wynika, że ponad 90 proc. masowanych osób opisało swoje wrażenia jako „niezwykle przyjemne”. Poza tym osoba masująca męczy się dużo mniej niż przy metodach klasycznych. Co więcej, „samoobsługa” też jest możliwa.

Wypróbujcie więc masażer na głowie swojej ukochanej i obserwujcie, jak dostaje dreszczy i gęsiej skórki. To naprawdę może tak zadziałać! Na pewno zapomni o codziennych zmartwieniach i pozbędzie się napięcia – na czym z pewnością skorzystacie oboje.

Komentarze

Dodaj komentarz