Na ulicy Czereśniowej

na ulicy CzereśniowejCiekawa, świetnie ilustrowana seria, w której nie pada ani jedno słowo, a tworząc historię możemy się wykazać nie lada kreatywnością. Wiosna, lato, jesień i zima na ulicy Czereśniowej to książki, które się nie nudzą i pozwalają na doskonałą zabawę oraz interakcję z dzieckiem.

Seria czterech książek dla dzieci pozwala najmłodszym poznać, jak w miarę zmian kolejnych pór roku zmienia się życie na tytułowej ulicy Czereśniowej. Każda strona to pełna zabawnych szczegółów i sympatycznych postaci ilustracja przedstawiająca fragment miasta. My, wraz z dzieckiem możemy snuć wymyśloną opowieść o jej bohaterach i śledzić ich losy na kolejnych, kolorowych i bardzo szczegółowych rozkładówkach.

Obrazkowe książki o ulicy Czereśniowej z ilustracjami Rotraut Susanne Berner robią furorę na całym świecie i zostały wydane w kilkunastu krajach w łącznym nakładzie około 1 000 000 egzemplarzy. Świetnie sprzedają się również w Polsce dając frajdę wielu dzieciakom i ich rodzicom. Poza tym – co ważne przy książkach dla dzieci – zarówno ich okładki, jak i poszczególne strony są wykonane z grubego kartonu, więc trzeba się mocno postarać, by je podrzeć lub zniszczyć.

fragment książki "Wiosna na ulicy Czereśniowej"

Komentarze

Dodaj komentarz