Moja komenda

Zdarzyło ci się kiedyś, że miałeś do załatwienia sprawę na policji, ale nie wiedziałeś, gdzie jest komenda? Teraz będzie łatwiej. Ruszyła bowiem bezpłatna aplikacja „Moja komenda” na smartfony i tablety.

Aplikację „Moja komenda” uruchomiło Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Zapewnia ona każdemu użytkownikowi szybki dostęp do informacji o adresach i numerach telefonów policyjnych obiektów. Została przygotowana z myślą o osobach, które kontaktują się z Policją w sytuacjach innych, niż te zagrażające życiu lub zdrowiu. Przypominamy, że w nagłych przypadkach należy korzystać z numerów alarmowych 112 lub 997.

Aplikacja "Moja komenda"

Aplikacja „Moja komenda” zawiera bazę teleadresową wszystkich komend i komisariatów w Polsce. Została wyposażona w dwa tryby wyszukiwania informacji. Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie sama odnajdzie najbliższe policyjne obiekty. Po przejściu w tryb online wystarczy jedno kliknięcie, by wskazała trasę do najbliższej komendy lub komisariatu. Równie sprawnie połączy nas z dyżurnymi policjantami z wybranej jednostki. Dodatkowo „Moja komenda” umożliwia wyszukanie po nazwie jednostki, ulicy lub kodzie pocztowym.

Aplikacja "Moja komenda"Aplikacja "Moja komenda"Aplikacja "Moja komenda"

„Moja Komenda” dostępna jest na telefony z systemem iOS oraz Android. Można ją pobrać w App Store i Google Play. Usługa jest bezpłatna.

Źródło: msw.gov.pl

Komentarze

Dodaj komentarz