i-Polak za granicą

Aplikacja "iPolak"Kłopoty podczas zagranicznych wojaży mogą dopaść każdego. Ważne, by wiedzieć, co wówczas robić i gdzie szukać pomocy. Ułatwi to „iPolak” – bezpłatna aplikacja przygotowana przez polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Aplikacja „iPolak” dostępna jest na urządzenia z systemem iOS oraz Android i można ją pobrać w AppStore oraz Google Play. Aplikacja działa również w wersji offline, ale do pobrania najnowszych aktualizacji i ostrzeżeń trzeba skorzystać z internetu. „iPolak” jest na bieżąco aktualizowany przez polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Aplikacja posiada kilka ważnych funkcji. Ułatwia dotarcie lub kontakt z polskimi placówkami dyplomatycznymi, wskazuje na mapie drogę do najbliższej z nich.

Aplikacja "iPolak"

Można w niej znaleźć także aktualne ostrzeżenia dla podróżujących publikowane przez MSZ, porady jak zadbać o własne bezpieczeństwo, lub co należy zrobić w trudnych sytuacjach podczas wyjazdów.

Aplikacja "iPolak"

Dzięki przyciskowi S.O.S., aplikacja daje również możliwość szybkiego połączenia się z konkretną placówką dyplomatyczną.

Aplikacja "iPolak"

Ponadto dzięki „ iPolakowi” polscy turyści uzyskują porady dla kierowców, informacje dotyczące ubezpieczeń przydatnych w czasie podróży, dane demograficzno – geograficzne o wybranych krajach świata oraz informacje walutowe.

Źródło: msz.gov.pl

Komentarze

Notice: Undefined index: darkSite in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 75 Notice: Undefined index: includeFbJs in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 41
Notice: Undefined index: displayTitle in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 50 Notice: Undefined index: publishToWall in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 169 Notice: Undefined index: darkSite in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 178 Notice: Undefined index: v1plusv2 in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 194
Notice: Undefined index: hideWpComments in /home/supersta/public_html/wp-content/plugins/facebook-comments-for-wordpress/facebook-comments-display.php on line 58 Notice: Korzystanie z Motyw nieposiadający comments.php uznawane jest za przestarzałe od wersji 3.0! Nie istnieje żadna alternatywa. Proszę zawrzeć w motywie szablon comments.php. in /home/supersta/public_html/wp-includes/functions.php on line 2920

Dodaj komentarz