Fajrant

System drzwi przesuwnych – gdzie przyda się najbardziej?

Nie zajmują wiele miejsca, pozwalają na zaoszczędzenie przestrzeni i świetnie sprawdzają się nie tylko w dziecięcym pokoju. W jakich pomieszczeniach warto pomyśleć o montażu drzwi przesuwnych?

Bezpieczeństwo na stoku

Jeśli ferie, to oczywiście narty. Ważne jednak, by w czasie białego szaleństwa nie tracić głowy i zadbać o swoje bezpieczeństwo. Sprawdź zatem o czym pamiętać, by po zimowym wypoczynku pozostały tylko najprzyjemniejsze wspomnienia.

Terminarz ferii 2015

Tegoroczne ferie zimowe rozpoczęły się 19 stycznia, a zakończą 1 marca. Jako pierwsi wypoczynek zaczęli uczniowie z województw dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego. Sprawdź terminarz ferii 2015.

Pająk z włóczki

Ciekawy sposób na stworzenie własnej zabawki i spędzenie czasu z dzieckiem. Do stworzenia pająka z włóczki zainspirował nas jeden z bohaterów „Robaczków z Zaginionej Doliny”. Zobaczcie, jak własnoręcznie wykonać tego sympatycznego, kudłatego stawonoga.

Hiszpańskie wyspy: nie tylko Kanary!

Gdy pojawia się propozycja spędzenia wakacji na hiszpańskich wyspach, wielu turystów automatycznie myśli o Wyspach Kanaryjskich. Ten archipelag nie jest jednak jedynym wyspiarskim rejonem Hiszpanii. Gdzie zatem warto się wybrać wraz z całą rodziną?

Chorwacja zimą

Gdy w Polsce zaczynają dokuczać mrozy, ciekawym celem wypraw staje się Chorwacja. Choć na wypoczynek na plaży jest zbyt chłodno, można poświęcić się poznawaniu najcenniejszych zabytków tego kraju.

Zbuduj zamek z papieru

Świetny pomysł na zabawę z dziećmi. Jeżeli chcemy zbudować zamek z papieru potrzebujemy jedynie trochę wyobraźni i wolnego czasu, nieco farbek i artykułów papierniczych oraz sporą kolekcję rolek po papierze toaletowym.

Pieczemy świąteczne ciastka

Wiele osób uważa, że pieczenie ciastek jest domeną mam, ale my udowadniamy, że tata również doskonale sobie poradzi z tym zadaniem. To świetna zabawa i pomysł na spędzenie z dziećmi czasu. Poza tym mamy doskonały przepis na ciastka.

Mikołajki z Koziołkiem Matołkiem

Teatr Dramatyczny w Warszawie zaprasza na spektakl „Koziołek Matołek”. Adaptacja oparta na tekście Kornela Makuszyńskiego to świetny pomysł na spędzenie czasu z dzieckiem. Przedstawienie będzie grane w Mikołajki oraz najbliższy weekend.

Jak wręczyć prezent na Mikołajki?

6 grudnia to dla dzieciaków jeden z ulubionych dni w roku. Oprócz tego, jaki upominek zostawi im święty Mikołaj ważna jest również forma, w jakiej to zrobi. Oto kilka pomysłów na ciekawe „przekazanie” mikołajkowych prezentów.