Dziwne gadżety dla dzieci

Inwencja producentów gadżetów i zabawek dla dzieci nie zna granic. Patrząc na niektóre z nich zadajemy sobie pytanie: kto wpadł na taki pomysł? Oto kilka przykładów produktów dla dzieci i rodziców, które wydały się nam co najmniej dziwne.

Niemowlęta raczej nie mają bujnych włosów, co raczej nie przeszkadza rodzicom, bo taka jest kolej rzeczy, że zęby i włosy rosną stopniowo. Jeżeli jednak nie możecie się doczekać bujnej czupryny swojej córki, możecie jej sprawić perukę.

 

Gdy Twój syn nauczy się już robić siku do nocnika pora na kolejny krok. Chodzi o to, by wiedział, że pewnych spraw nie należy załatwiać na siedząco.

przenośny pisuar dla dziecka

 

Poniżej propozycja dla wyjątkowych „ekstremistów”, czyli tych, którym przeszkadza zapach dziecka (nawet z pustą pieluchą). Mogą oni spryskać malucha perfumami dla najmłodszych. My dziękujemy, nie skorzystamy.perfumy dla dzieci

 

Zabawka przedstawiająca dinozaura z głową flaminga, który „rodzi” myszkę Miki. Co producent miał na myśli? Nie wiemy i chyba nie chcemy wiedzieć.

zabawka 3 w 1

 

Poduszki imitujące ludzkie dłonie, aby rodzicie nie musieli się przemęczać. Podobno pomagają ułożyć dziecko do snu, ale naszym zdaniem wyglądają dziwnie.

poduszki imitujące dłonie

 

Dzieci i tak dorastają za szybko, więc próby stylizowania córki na damę w szpilkach wydają nam się niestosowne.

buty na szpilkach dla dziecka

 

Zabawa w konika może być ulubioną rozrywką dla dziecka, ale specjalne siodło dla tatusia to już chyba przesada.

siodło dla rodzica

 

Zdecydowalibyście się na jeden z powyższych produktów? A może macie już coś podobnego lub znacie inne, dosyć nietypowe gadżety dla dzieci? Czekamy na Wasze maile.

Komentarze

Dodaj komentarz