Bombowe słowotwórstwo

Dynamiczna, wesoła i rozwijająca zabawa dla całej rodziny. Wystarczy znaleźć odpowiedni wyraz, ale okazuje się, że nie jest to takie proste z tykającą bombą w dłoni. Jeżeli szukacie gry, która w ciekawy sposób wypełni Wam coraz dłuższe wieczory, polecamy „Tik Tak Bum”.

Tik Tak BumGra składa się z 55 kart z umieszczonymi po obu stronach zbitkami liter, specjalnej kostki do gry oraz plastikowej imitacji bomby. Zabawa polega na wymyślaniu wyrazów dopasowanych do odpowiedniej grupy liter. Wraz z naszą kolejką otrzymujemy tykającą bombę, którą po ułożeniu wyrazu przekazujemy sąsiadowi. Musimy się jednak spieszyć. Jej mechanizm umożliwia „eksplozję” po losowo wybranym czasie, od 10 do 60 sekund, więc bomba może „wybuchnąć” w każdej chwili, a osoba, która w tym momencie trzyma ją w dłoni przegrywa.

W „Tik Tak Bum” może grać od 2 do 12 osób, więc gra z powodzeniem zapewni nam rozrywkę w gronie rodzinnym lub w większej grupie znajomych. Zabawa dostarcza sporo emocji, a tykająca bomba podnosi poziom adrenaliny. Przede wszystkim jednak nie tylko bawi, ale również pomaga rozwijać słownictwo i uczy opanowania w stresujących sytuacjach.

Komentarze

Dodaj komentarz