Bukiety balonowe

Kompozycja z bocianemPo narodzinach dziecka świat staje na głowie i potrzebujemy trochę czasu, by ochłonąć. Gdy już dojdziemy do siebie, warto jest przygotować się na powitanie mamy i nowego członka rodziny. Na tę okazję znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla kwiatów – bukiety balonowe.

Kolorowy, balonowy bukiet z pewnością zrobi większe wrażenie niż standardowy. Poza tym balony nie rozsiewają pyłków i są dużo trwalsze od kwiatów. Możemy je więc zanieść do szpitala, gdzie żywe kwiaty nie są zbyt mile widziane. Kobiety uwielbiają tego typu upominki, a faceci rzadko o nich pamiętają. Z pewnością więc nasze starania zostaną docenione. Wyobraźcie sobie minę mamy, którą na wejściu wita wielki, balonowy bukiet.

W zależności od tego, czy urodził nam się chłopczyk, czy dziewczynka, możemy dobrać odpowiednie zestawy, które zaskakują oryginalnością oraz pomysłowością. Poza tym bukiety balonowe sprawdzą się nie tylko po porodzie, ale również przy innych okazjach związanych z dzieckiem (np. urodziny) i nie tylko (np. Walentynki). Odpowiednie wzory bukietów znajdziecie na stronie bukietybalonowe.pl

Komentarze

Dodaj komentarz